Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальні акти стосовно колишніх податківців

23 вересня 2016, 16:02

суд

Слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх працівників Державної податкової інспекції в одному з районів області, які обвинувачуються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що колишні податківці не вжили заходів до відображення в інформаційній базі автоматизованої системи «Аудит» суми узгодженого грошового зобов’язання, що призвело до звільнення платника податків від грошового зобов’язання в розмірі майже 500 тис. грн. Неналежне виконання ними своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, потягло за собою ненадходження зазначеної суми грошових коштів до державного бюджету.

За скоєний злочин, що спричинив тяжкі наслідки, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору