На Черкащину релокували завод, який виробляє обладнання для аграріїв

10 квітня 2024, 14:25

На сьогодні в області налічується для релокації близько 100 об’єктів. Їхня загальна площа – 200 тис. кв. м.

Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець ознайомився з виробничим процесом одного із релокованих підприємств. Це – завод із вироблення обладнання для аграріїв. 

– Його двічі наздогнала росія, – розповів Ігор Табурець, –  це сімейний бізнес, який успішно розвивався в Луганську. Завод із вироблення обладнання для аграріїв. «За кермом» – батько-науковець, донька Ірина з чоловіком. Попит на продукцію був не лише на внутрішньому ринку, а й за кордоном. Аж поки не прийшли окупанти у 2014 році. 

Усе, що вдалось врятувати власникам заводу, – власні життя та флешку з розробками. Свій другий старт родина розпочала у Кремінній. Теж успішний. Таким він був до великої війни. Знову все з початку відбудовують тепер на Черкащині. Сюди переїхали  разом із 15 родинами працівників. На рівні місцевої та обласної влади  їм забезпечують необхідну підтримку й супровід.

Виробничий процес тут уже налагодили. Тепер у власників заводу плани на збільшення потужностей.

Довідково: Підприємці, які мають намір релокувати бізнес у Черкаську область, можуть звернутися за детальнішою інформацією: +38 063 051 92 45, business.ck.ova@gmail.com

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віктор :

В погоні за репортажем знову здають ціль для москалів,як це все дістало.

Вгору