Помер декан Уманського педагогічного університету

14 квітня 2024, 18:24

В Умані помер декан факультету природничої освіти та природокористування Уманського педагогічного університету Валерій Миколайко.

Про це повідомили на сторінці вишу.

Валерій Миколайко народився в селі Охматів, що на Жашківщині. У 1989 році закінчив агрономічний факультет Уманського сільськогосподарського інституту (нині — Уманський національний університет садівництва) з фахом ученого-агронома. Після закінчення інституту працював агрономом-насіннєводом, головним агрономом Жашківського агроцукрокомбінату.

З 1999 року Валерій Миколайко працював в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на природничо-географічному факультеті. У 2000 році отримав учене звання доцента кафедри географії та екології, а у 2018 році — професора кафедри біології та методики її навчання. За період роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини Валерій Павлович обіймав посади викладача, старшого викладача, доцента й завідувача кафедри. З 2016 року — декан природничо-географічного факультету. За сумісництвом — професор кафедри біології та методики її навчання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору