Шахраї зняли з карткового рахунка інваліда-учасника АТО 60 000 тисяч гривень

10 березня 2017, 16:34

Невідомі особи зняли з карткового рахунка інваліда-учасника АТО, котрий проживає в одному з сіл Канівського району, 60 000 грн, пише "Дніпрова Зірка".

- Напередодні чоловікові перерахували допомогу на лікування - близько 100 тисяч гривень, - розповідає дружина учасника АТО. - 24 лютого я зняла невелику суму з картки. А вже наступного дня на мобільний прийшло повідомлення з проханням зв'язатися із працівниками банку для проведення перевірки стану рахунку. Я зателефонувала. Мені відповів чоловік, котрий представився працівником банку. Він повідомив, що перевірка проводиться у зв'язку з тим, що на картку зарахована велика сума коштів. При цьому він точно назвав суму, яка була зарахована на картку. Я відповіла на декілька запитань, після чого в мене виникла підозра, що це телефонують шахраї.

Коли жінка звернулася на гарячу лінію банку і повідомила про підозрілий дзвінок, картковий рахунок був одразу заблокований.

- Але на той час із картки вже зникли 60 тисяч гривень, - з розпачем розповідає бідолашна жінка.

Подружжя звернулося до поліції із заявою. Правоохоронці зафіксували факт крадіжки. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Начальник Канівського відділення поліції Сергій Ждан закликає канівців і жителів сіл району не втрачати пильність, аби не стати жертвами телефонних шахраїв. Він наголошує, що працівники банку не телефонують і не надсилають СМС своїм клієнтам. Поліцейський застерігає не повідомляти по телефону номер картки, термін її дії, інші дані. Якщо на ваш мобільний надійшов підозрілий дзвінок, повідомте про це працівників поліції за тел. 102.

Вгору