Начальник Черкасирибоохорони піде до суду через публічні звинувачення

29 листопада 2016, 10:11

dyadyik-6-223x300

Начальник Черкасирибоохорони Дмитро Дядик збирається звернутися до суду через вчорашні звинувачення в його бік, що лунали на прес-конференції за участю «Автомайдану» та інспектора рибоохорони, якого звинувачують у хабарництві.

Про це він розповів у коментарі «Про все».

- Мене просто хочуть очорнити. Я взагалі нічого не знав про жодну  операцію СБУ та прокуратури по затриманню інспектора і не маю ніякого відношення до того хабара, - зауважує Дмитро Дядик. – Хлопці впіймалися і тепер просто хочуть себе відбілити. Висновки тут має робити слідство.

Водночас Дмитро Дядик зауважив, що через публічне звинувачення обов’язково звернеться до суду:

- Я перечитав все, що про мене писали після прес-конференції і тепер обов’язково звертатимуся до суду. У будь-якому випадку я відстоюватиму свою честь і гідність.

Нагадаємо, напередодні «Автомайдан», керівник рибоохоронного патруля області Олег Синиця та інспектор рибоохорони Максим Жуков, якого прокуратура та СБУ звинувачують у хабарництві, провели прес-конференцію. На ній Максим Жуков розповів, що грошей він не брав, а саме затримання назвав підставою. І припустив, що за цим може стояти керівництво рибоохорони.

Самого Дмитра Дядика на прес-конференцію не покликали.

Вгору