На Хелловін черкащанам презентують містичний технотрилер

28 жовтня 2016, 09:58

zazyr

Популярний український письменник Макс Кідрук презентуватиме у Черкасах новий роман. Презентація містичного технотрилеру «Зазирни у мої сни» відбудеться на Хелловін, 31 жовтня, у кінотеатрі «Салют» о 19 годині.

Про це повідомляє Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро».

Видання «Зазирни у мої сни» з’явилося на книжкових полицях у вересні цього року і вперше було презентоване на Львівському форумі видавців. Опісля, Макс Кідрук вирушив у всеукраїнський промо-тур з новим романом. Окрім того, після відвідин Черкас та ще декількох українських міст, у автора заплановані виступи у  Німеччині.

Як повідомив автор роману в одному з інтерв’ю, «Зазирни у мої сни» - це перша книжка, що матиме подвійне дно, яка матиме щось поза трешевою історією». Трилер представляє собою поєднання динамічного техно та містичної і страхітливої історії боротьби із чимось потойбічним у кращих традиціях американського письменника Стівена Кінга.

За сюжетом книги, у маленького хлопчика Тео з Рівного під час нескладної операції по видаленню гнійника за вушком на 36 секунд зупинилося серце,  а потім знову запустилося. Втім, ці 36 секунд Теодор провів десь в іншому світі. І повернувся він звідти вже не сам. Зрештою Мирон Бєлінський, батько Теодора, змушений вивезти сина в Америку, де новітні досягнення нейротехнологій дозволять заглянути в сни сина, які все більше впливають на його реальне життя. Справжнє жахіття починається тоді, коли «хтось» зі снів Тео помічає, що за ним стежать. Чим закінчиться боротьба батька за свого сина? Хто переможе: Тео чи містичний «хтось» у його голові? Про все це та багато цікавого ви дізнаєтесь на презентації роману.

Квитки  на захід можна придбати у приміщенні НеКафе (бул. Шевченка, 274/1) 2*, 1-й корпус ЧНУ ім. Б. Хмельницького – кафедра “Видавничої справи та редагування” (3 поверх, аудиторія 320) або  звернутися за телефонами: 097 459 90 70 (Людмила), 093 90 29 848 (Марина). Також охочі відвідати презентацію  у Черкасах можуть писати у соціальній мережі «Фейсбук» на сторінку «Книжковий маестро».

Нагадаємо, у Черкасах Макс Кідрук презентував перший український технотрилер «Бот», «Бот-2», «Твердиня» та інші романи. Також автор проводив лекції науково-популярного  проекту «Квантум».

 

Вгору