Серед 160 звільнених з полону – шестеро військових із Черкащини

26 червня 2026, 18:02

26 червня з російського полону повернулись шестеро військових із Черкащини.

"Старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак – їхні рідні почули довгоочікуваний дзвінок. Більшість наших захисників були в полоні понад чотири роки", - повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець..

Загалом сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в неволі ще з 2022 року.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.



Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору