
26 червня з російського полону повернулись шестеро військових із Черкащини.
"Старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак – їхні рідні почули довгоочікуваний дзвінок. Більшість наших захисників були в полоні понад чотири роки", - повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець..
Загалом сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в неволі ще з 2022 року.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







