Екс-очільник черкаської поліції виграв суд та поновлюється на посаді (відео)

19 травня 2017, 10:12

Екс-очільник черкаських полісменів Владислав Пустовар поновлюється на посаді. Йдеться про роботу радника голови Національної поліції України, інформує ВІККА.

Позов Пустовара задовольнив черкаський окружний адміністративний суд. "Феміда" схвалила клопотання у повному обсязі, у що входить поновлення полісмена на посаді, а також відшкодування середнього заробітку за час відсторонення.

- Зібрані беззаперечні докази незаконного звільнення з посади, - прокоментував Владислав Пустовар. – Мене суд поновив на посаду радника голови Національної поліції України. Ця посада до Черкаської області не має відношення, - коментує Владислав Пустовар.

Як говорить адвокат Олег Плаз, Пустовару не було повідомлено про звільнення.

- Він про це довідався вже через чотири місяці, - каже адвокат.

Екс-очільника звільнили у липні 2016-го, пояснивши це штатними скороченнями. Втім сам Пустовар називає звільнення штучним і з численними порушеннями. Кримінальне провадження щодо звинувачень Пустовара у наданні неправомірної вигоди службовій особі досі триває. У березні 2016 року Пустовара затримали в приміщенні МВС за те, що він нібито намагався дати хабара за атестацію своїх підлеглих.

Вгору