ЗНО в Черкаській області пройшло на високому рівні, – “Опора”

07 липня 2015, 09:20
23-1024x768

Фото opora.ck.ua

Зовнішнє незалежне оцінювання у Черкаській області пройшло на високому рівні, а усі зафіксовані процедурні порушення є несистемними і не вплинули на загальний результат учасників тестування. Такі висновки роблять спостерігачі "Опори", які стежили за дотриманням процедур проведення ЗНО у містах Черкаси, Умань, Шпола, Золотоноша, Канів, Сміла з чотирьох предметів (англійська мова, українська мова та література, математика, історія України).

Загалом, для складання ЗНО цього року в області зареєструвалося 8865 осіб. Із них  6 963 – цьогорічних випускників. Більше, ніж зазвичай, зареєструвалося випускників минулих років – 1 902. А загальна явка абітурієнтів на ЗНО у Черкаській області становить близько 87%.

- Усі пункти тестування були добре підготовлені. Маємо лише одну загальну проблему, коли під час використання лекційних аудиторії (амфітеатрів) унеможливлюється дотримування стандарту щодо відстані між учасниками у 1,20 м і зручне пересування абітурієнтів і персоналу (наприклад, під час проставляння відміток про проходження ЗНО, виходу абітурієнтів із аудиторії), - зазначають в "Опорі".

Проректор із питань ЗНО та моніторингу якості освіти у Черкаській області Наталія Лісова зауважує, що за останні роки вдалося досягти позитивних результатів, адже не було тих, хто прийшов на пункт тестування без обов’язкових документів, маємо лише один випадок запізнення, не було і жодної апеляції на процедуру проведення ЗНО.

– Не задоволеними залишилися лише 13 осіб, яких було вилучено через наявність мобільних телефонів і допоміжних матеріалів (шпаргалок – одна особа), – додає пані Наталія.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору