Троє випускників із Христинівської громади склали НМТ на 200 балів

26 червня 2026, 11:42

Троє випускників закладів освіти Христинівської громади склали національний мультипредметний тест на максимальні 200 балів.

Учениця Христинівського ліцею №1 Олександра Яремчук отримала 200 балів з математики. До тестування її готувала вчителька математики Ольга Падагуц.

Учень опорного закладу освіти «Христинівський ліцей» Ростислав Слюсарський здобув 200 балів з англійської мови. Його наставницею була вчителька англійської мови Галина Сереветня.

Ще один учень ОЗО «Христинівський ліцей» Антон Бевзюк отримав максимальні 200 балів з математики. Підготовкою випускника займалася вчителька математики Людмила Козаренко.

За інформацією Христинівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору