Зірковий черкащанин розповів, як відпочиває після роботи

15 лютого 2019, 23:03

Зірковий черкащанин розповів, як відпочиває після роботиПід час знімання нового шоу «Дивовижні люди», прем'єра якого відбудеться на телеканалі «Україна» 23 лютого о 21:00, ведучий проекту Олександр Скічко розповів, що залишається за кадром і що допомагає йому відновитися після насиченого робочого дня, пише "tv.ua".

Відповідаючи на питання в соціальній мережі "Інстаграм", Олександр Скічко зізнався, скільки часу проводить на знімальному майданчику.

- Офіційно робочий день у нас починається о 9:00 і триває до 21:00. Але знімальний процес часто затягується: наприклад, сьогодні ми працювали з 9:00 до 23:00, що поробиш. Коли я приходжу додому, то обов'язково кілька годин приділяю спілкуванню з дружиною - вона одна ще не спить. Це спілкування необхідне, щоб підзарядитися, - зізнався ведучий.Зірковий черкащанин розповів, як відпочиває після роботиКрім того, паралельно з проектом «Дивовижні люди», Олександр Скічко є телеведучим програм «Без паніки» і «Зірковий шлях» на каналі «Україна». Однак витривалість - не єдина риса, яка повинна бути притаманна людині, що мріє працювати на ТБ.

- Якщо ви хочете працювати на телебаченні, то повинні бути готові переїхати в Київ. А ось для ведучого, в першу чергу, важливо бути особистістю, - сказав Олександр.

Масштабне шоу «Дивовижні люди» - це українська адаптація популярного німецького формату The Brain, яке успішно виходить в США, Франції, Китаї, Італії, Бразилії, Португалії та інших країнах світу. У новому проекті телеканалу-лідера боротися за перемогу будуть люди з видатними розумовими здібностями, які запам'ятовують величезні обсяги інформації, дуже швидко вважають, мають стереоскопічний зір, вражаючу тактильну, рухову, м'язову або музичну пам'ять.

Читайте по темі: зірковий черкащанин Олександр Скічко розповів про сюрпризи, які робив дружині.

Коментарі

Вгору