У Черкасах нагородили матерів-героїнь

16 лютого 2019, 07:59

У Черкасах нагородили матерів-героїнь

У четвер, 14 лютого,  за самовідданість у справі виховання дітей черкаські жінки удостоїлися найвищої державної нагороди для багатодітних матерів.

Цього дня трьох із них привітав та вручив нагрудні знаки «Мати-героїня» заступник міського голови Юрій Ботнар за участі директора департаменту соціальної політики Олега Гудзенка та працівників департаменту.

Почесні нагороди отримали Любов Чертополох, яка народила та виховала трьох синів та двох доньок, Алла Михлич  – мати чотирьох доньок і двох синів та Лілія Коломієць, яка народила та виховала п’ятьох доньок.

- Дякуємо матерям, які дають майбутнє цьому місту. Місто - це не просто вулиці, дороги, парки, будинки. Це насамперед люди. І ви народили й виховали людей, які будуть далі розвивати наше місто, ремонтувати і їздити цими дорогами, жити в цих будинках і гуляти цими парками. Від усього міста передаю вам велику вдячність, - зазначив заступник голови Юрій Ботнар.

До слова, за дорученням Юрія Ботнара вже підготовлено проект рішення міської ради щодо додаткової одноразової матеріальної підтримки "Матерів-Героїнь" у знак подяки від міської громади. Долю цього проекту найближчим часом вирішать депутати міської ради своїм голосуванням.

За інформацією прес-служби Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору