Зірковий черкащанин Олександр Скічко розповів про сюрпризи, які робив дружині

13 лютого 2019, 23:03

День усіх закоханих перетворює навіть найтвердіших циніків у ніжних романтиків. Відомий телеведучий Олександр Скічко розповів, на що здатен заради своєю другої половинки саме в День святого Валентина, пише "Viva.ua". 

Відомий телеведучий і шоумен Олександр Скічко вважає, що 14 лютого - це чудовий привід зайвий раз нагадати коханій про свої почуття до неї та неодмінно провести цей день разом. В інтерв'ю з Сашком ми поговорили про сюрпризи, які він робив дружині, бізнес-леді Єлизаветі Скічко-Юрушевій, і словах любові, які він і досі говорить їй щодня.

- Саша, що для вашої з Лізою пари є романтичним? Як щодо подорожі в Париж?
Мені здається романтичним те, що романтично для вашої другої половинки. У цьому плані намагаюся трошки підлаштовуватися під Лізу. Для мене не принципово - проведу я вікенд у Парижі, у Києві, у Римі, Празі чи Варшаві. Я можу відсунути своє бажання на другий план, якщо моя друга половинка дуже сильно хоче побувати в Парижі. Скажу чесно, я не фанат Парижа. Я за те, щоб їздити в різні місця. Але моя дружина дуже сильно любить Париж. Вона до нестями закохана в це місто і скільки б разів вона туди не приїжджала - це щасливі очі, неймовірні емоції.

Розкажи про її улюблені паризькі місця, вулиці, ресторани.
Річ у тім, що для Лізи Париж просто ідеальний! Вона обожнює гуляти по Шанз-Елізе (Єлисейських полях) – від Тріумфальної арки й до Колеса огляду. Обов'язково покататися на ньому! Потім, на Єлисейських полях є абсолютно унікальна кондитерська, яка має свою історію. Там продають дуже смачні цукерки. Для Лізи випити кави з тією цукеркою – це обов'язково! У готелі Costes є дуже красивий внутрішній дворик, де можна поснідати, навіть якщо ти не проживаєш в цьому готелі. Пам'ятаю, ми якось їздили в Париж, і там була виставка Dior – для Лізи це щось просто неземне! Це як для мене потрапити на Детройтське автомобільне шоу. Якщо є якісь виставки, спектаклі чи мюзикли, то з задоволенням відвідуємо. І щоразу Париж перевершує наші сподівання! На жаль, сьогодні це неспокійне місто, у центрі постійно проходять мітинги, тому зараз ми туди не їздимо.

- Ти любиш дарувати квіти? Які її улюблені?
Ліза обожнює всі квіти, я їй за всі ці роки, що ми разом, дарував величезну кількість найрізноманітніших квітів. Але найулюбленіші – це, напевно, півонії. У неї немає квітів, які б вона не любила. Для чоловіка квіти не мають особливого значення. Але коли я бачу Лізині очі, усмішку на обличчі й щастя від того, що я їй подарував квіти, то я це сприймаю як те, що для неї це важливо.

Зірковий черкащанин Олександр Скічко розповів про сюрпризи, які робив дружиніПригадай свій улюблений фільм про кохання. Може, ви з Лізою намагалися повторити якісь сцени з нього?
Два роки тому я робив сюрприз для Лізи – це було побачення в Київському планетарії, ми розглядали зірки, а після – наші весільні фотографії на стелі. Це було шалено романтично, дуже красиво. Ця ідея прийшла після перегляду фільму «Ла-ла-ленд». Головні герої теж опинилися в планетарії: вони там танцювали, кружляли, слухали пісні. І в нас на побаченні теж грала ця пісня, я знав, що Лізі вона дуже подобається, і дуже подобається цей фільм. До речі, на нашому весіллі Ліза співала пісню "City of Stars" з цього фільму – це вже був сюрприз для мене.

- Розкажи, чи змінила тебе Ліза в якихось питаннях або звичках?
Найголовніше, що змінила в мені Ліза – це те, що я почав сприймати будь-які її бажання як даність. Перестав себе запитувати: а навіщо, а чому, а можливо, тобі це не потрібно, а, мабуть, тобі інше потрібно? Тому що Ліза сама знає, що їй потрібно. Це стосується якихось дрібниць. А ще треба одне одному говорити більше приємних слів. Цього ніколи не буває багато. І ця відома фраза: «Милий, а чому ти перестав говорити, що ти мене кохаєш?» – «Дорога, ну якби щось змінилося, я б тобі сказав». Вона не працює (усміхається). Жінки люблять вухами, вони хочуть постійно чути, тому не треба про це забувати й скупитися на свої почуття, говорити про них. Це допомагає зберегти ваше сімейне вогнище.

Зірковий черкащанин Олександр Скічко розповів про сюрпризи, які робив дружиніЧи можете ви з Лізою дозволити собі втекти від усіх на день в інше місто чи навіть країну?
Так, звичайно, ми періодично намагаємося так робити з Лізою, поїхати кудись удвох. Це допомагає зберегти хороші стосунки та почуття пристрасті. Це може бути інше місто або інша країна - не має жодного значення. Головне, що ви опинилися вдвох і в цей час належали тільки одне одному.

- Чоловіки століттями намагаються зрозуміти, що ж потрібно жінкам? Ти зрозумів це для себе?
У нас із цим усе просто – треба просто запитати, чого хоче жінка? Моя жінка мені скаже, і я так зроблю (усміхається). Якщо можу, я реалізую її бажання, якщо не можу – постараюся максимально наблизити її до цього. Напевно, в цьому секрет. Тому що всі жінки хочуть кохання, тепла, ласки, відчувати себе захищеними, щоб поруч із ними був надійний тил. Це якісь загальні слова, але це так і є. За ними криється багато сенсу.

Коментарі

Вгору