Зірковий черкащанин розлучається з дружиною після 12 років шлюбу

27 жовтня 2019, 20:05

Відомий шоумен родом з Умані Володимир Остапчук та його дружина Олена Войченко розлучаються. У шлюбі вони були 12 років, виховували 6-річну доньку, а в березні 2018 у пари народилась і друга дитина, пише "Вікка" з посиланням на "Viva.ua"

Позовна заява на сайті Подільського районного суду міста Києва зареєстрована 22 жовтня. Зараз йде робота над призначенням складу суду.

- У мережі з'явилася інформація про наше розлучення. Так, це правда. Життя непередбачуване і так трапляється, – зізнаються Володимир і Олена. – Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки і партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом, згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою ставитись до нашого рішення і до цієї ситуації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору