Жителю Звенигородки, якого звинувачують у контрабанді наркотиків, оскаржать вирок

01 вересня 2016, 16:13

2_4406902c9d8f3172db5976fa1c376a9e

Звенигородським міськрайонним судом Черкаської області закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя м. Звенигородка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 (замах на контрабанду наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів), ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 309 (замах на незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Останній обвинувачується в тому, що за спільною змовою з іншими особами намагався контрабандним шляхом перемістити через кордон на територію Російської Федерації особливо небезпечні наркотичні засоби. Його незаконні дії було припинено працівниками управління СБУ в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Вину зловмисника у скоєнні вказаних вище злочинів доведено під час судового слідства прокурором прокуратури області, який підтримував державне обвинувачення в суді.

Не дивлячись на те, що санкціями статей передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна вироком суду особу засуджено до умовного терміну відбування покарання.

З урахуванням викладеного, вказаний вирок суду оскаржено прокурором у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості злочинів внаслідок м’якості.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору