Жителі Черкас перерахували понад 82,2 мільйонів гривень на підтримку української армії

10 січня 2017, 13:00

ace60fb33e831c5dd6129adf1c87cd3bНа підтримку української армії жителі Черкас перерахували понад 82,2 мільйонів гривень. Таку суму військового збору сплатити черкасці у 2016 році. У порівнянні з 2015 роком надходження зросли на 12,4 млн. грн.

Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Військовий збір, який перераховують на модернізацію та реформування української армії, сплачується у розмірі 1,5% від об’єкта оподаткування, що визначений статтею 163 Податкового кодексу України.

Крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Державна податкова інспекція звертається до усіх роботодавців міста, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір:  своєчасно і в повному обсязі  сплачуйте відрахування  з реальних заробітків працівників.

За інформацією Державної податкової інспекції у м. Черкаси

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору