У черкаському театрі знову “гастролює” сніг (фото)

10 січня 2017, 13:22
2

Фото з Фейсбуку Олександра Гуменного.

Дах Черкаського обласного театру, що  постраждав від масштабної пожежі 1 липня 2015 року, не закрили до кінця жовтня, як на цьому наголошували чиновники з ОДА. Відтак театр уже другу зиму засипає снігом, пише "Рідна Черкащина".

“Роботи по відбудові Черкаського драмтеатру продовжуються. Проте не приємно все ж таки, що обіцянки залишаються обіцянками і вже другу зиму театр зустрічає без даху…”, – зауважив у своєму фейсбуку актор театру Олександр Гуменний, опублікувавши фото з засніженими приміщеннями.

3

Фото з Фейсбуку Олександра Гуменного.

На даху театру встановили ферми, монтувати які розпочали на початку жовтня. Втім, дах так і не вкрито металевою ізолюючою конструкцією (що їх вже оплатили та придбали ще у вересні минулого року, якщо вірити словам заступника голови ОДА Сергія Овчеренка) , а тому опади безперешкодно потрапляють усередину будівлі. Немає й вікон.

1

Фото з Фейсбуку Олександра Гуменного.

Нагадаємо, на початку грудня чиновники ОДА разом із пресою оглядали ремонт Черкаського театру. Тоді прозвучала інформація, що ремонт коштуватиме 70 млн. гривень, а завершити першочергові роботи планувалося до Нового року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору