Обслуговування автобусного маршруту №33 передали іншому перевізнику

10 січня 2017, 12:37

1446547553_marshrutka

Маршрут № 33 (Річковий вокзал - Руставі) буде обслуговувати «ЧАРЗ-авто». Таке рішення було прийнято конкурсним комітетом і сьогодні проголосовано виконавчим комітетом Черкаської міської ради.

Досі маршрут №33 обслуговував ФОП Кондаков. Утім, після рішення апеляційного суду цей маршрут обслуговуватиме інше підприємство - «ЧАРЗ-авто».

Ще у жовтні підприємець Андрій Кондаков звернувся до Соснівського суду Черкас із позовом до виконкому про скасування рішення конкурсного комітету. Соснівський суд заяву задовольнив. Далі справу розглядав Київський апеляційний суд, який скасував ухвалу Соснівського суду. Тож тепер 33 маршрут обслуговуватиме «ЧАРЗ-авто»

Голосування за це питання викликало дискусію серед членів виконкому. Зокрема, проти виступив член виконкому Дмитро Кухарчук. Він зачитав інформацію про роботу інших маршрутів «ЧАРЗ-авто». За його словам, на підприємстві офіційно оформлено лише половину кондукторів, траплялися численні несправності автобусів.

- Водії часто виходять на вечірні зміни відразу після ранкових, чим наражають на небезпеку пасажирів, - зазначив Дмитро Кухарчук.

Та врешті голосів членів виконкому вистачило і тепер маршрут № 33 обслуговуватиме «ЧАРЗ-авто». За словами його представника, на підприємстві працює 183 особи, а минулого року було придбано 10 автобусів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Валентина :

Почему в очередной раз наплевали на интересы многих жителей-пассажиров маршрута 33? Отличные машины, вежливые кондукторы, четкое соблюдение графика движения, чего не скажешь о маршруте 20. Там машины на ходу разваливаются, все дребезжит внутри маршрутки от старости. Кондукторы хамят пассажирам. Как такой перевозчик мог выиграть тендер? Куда жаловаться, чтобы вернули нам нынешнего перевозчика?

vikk :

Полностью поддерживаю Валентину. Нашим чиновникам из горисполкома наплевать на интересы простых горожан. Как Чарз-АВТО мог выиграть у Кондакова тендер? Только за большие откаты не иначе. И плевать им на жителей-пассажиров. Я больше семи лет езжу на 33 маршрутке изо дня в день. Автобусы новые, чистые. Вежливые кондукторы, водители не лихачи. Я всегда была спокойна за детей, которые едут со школы сами, что доедут без приключений. И я хочу узнать, куда жаловаться, чтобы вернули нам нынешнего перевозчика?

Лана :

ТекстЦе несправедливо до крику!!! Чому у нас досі це відбувається7 Викидають на вулицю порядних підприємців!!! Що було не так!!? Не було кому заступитись??? Ганьба такому рішенню!!!
коментаря

Вгору