Землевпорядна служба Черкащини зареєструвала 75,7 тис. земельних ділянок

20 грудня 2017, 07:00

Ведення Державного земельного кадастру – однин із найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найбільш затребуваними послугами на сьогодні є надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрація земельної ділянки.

З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували 75 700 земельних ділянок. Найбільше наділів внесено до Державного земельного кадастру в Черкаському (9 527), Золотоніському (6 744), Драбівському (5 445) й Корсунь-Шевченківському (5 022) районах Черкаської області.

Також спеціалісти землевпорядної служби Черкащини підготували й видали майже 45 495 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше замовляли й отримали цю послугу громадяни в Черкаському (4 390), Чорнобаївському (3 404) і Драбівському (3 117) районах. Також спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області опрацювали 4 658 заяв стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) і видали 4 890 відомостей із Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), що утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

За повідомленням прес-служби Держгеокадастру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору