Переможці конкурсу малюнків «Намалюй казку» стали гостями благодійного свята

20 грудня 2017, 06:39

У переддень відзначення Дня Святого Миколая для діток із особливими освітніми потребами відбулося свято «На Святого Миколая щира усмішка засяє».

Участь у ньому взяли переможці конкурсу малюнка «Намалюй казку». Їх зібрали у Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми і запропонували безліч локацій для розваг та відпочинку. Благодійний захід організували спільно Управління освіти і науки ОДА, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників за участю Ліги старшокласників Черкащини.

«Дуже приємно сьогодні з вами зустрітися в такій святковій атмосфері. Упевнена, такий захід стане гарною щорічною традицією. Дякую всім за участь і бажаю, щоб Миколай завітав до кожного з вас, приніс солодкі подарунки, щоб усі ваші мрії здійснилися», - привітала діток зі святом заступник начальника управління освіти і науки Оксана Сімушіна.

«Щиро дякуємо за участь у конкурсі, де ви малювали казку. Через ваші малюнки ми побачили мрії дітей, їхні сподівання. Упевнені, усі ваші бажання здійсняться. А нагороди знайдуть переможців конкурсу», - зазначила ректор інституту Наталія Чепурна.

Діткам провели екскурсію у Музей хліба, побували вони на виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Господарі закладу приготували для діток веселі розважальні  ігри і майстер-класи з виготовлення новорічного сувеніру та листівки до Нового року, «Хенд-мейд» та «Фітодизайн». Дітки творили чудові поробки, які забрали собі на згадку. Концертна програма за участю дитячих  музичних колективів області стала завершальним акордом приємних подій свята.

За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Вгору