“Збитки — близько 30 мільйонів”, – Карась про масштаб проблеми, якщо тариф на тепло в Черкасах не підвищать

27 жовтня 2021, 15:52

Учора між директором "Черкаситеплокомуненерго" Павлом Карасем і членами виконкому стався конфлікт. Причина — в тому, що тарифи на тепло для черкащан знову повинні зрости.

Журналісти "Про все" дізналися, чи вплине підняття тарифів на черкащан, і чи вдалося Павлу Карасю домовиться з членами виконавчого комітету.

- Ситуація виникла тому, що підвищилася вартість газу для інших споживачів — була 20 тисяч, а стала майже 37. Але ті 100 гривень, про які йшла мова вчора — то інше: виконком підняв тарифи для черкаської ТЕЦ. А оскільки ми використовуємо покупне тепло в ТЕЦ, то для всіх категорій споживачів підвищились тарифи. Але це підвищення не стосується населення, бо люди не платять — діє меморандум, відповідно якому тариф для населення лишається на рівні минулого року. Різницю компенсує міська рада, — пояснює директор "Теплокомуненерго" Павло Карась.

Також посадовець зауважив, що поки що жодних зрушень у питанні обговорення тарифів не відбулося — все знову вирішуватимуть завтра під час чергового виконавчого комітету.

- Якщо рішення не приймуть — збитки "Теплокомуненерго" будуть близько 30 мільйонів гривень до кінця року, — розповів Павло Карась.

Читайте також: "Пішов і вдарив дверима": на черкаському виконкомі — скандал через нове підвищення тарифу на тепло

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору