“Пішов і вдарив дверима” : на черкаському виконкомі — скандал через нове підвищення тарифу на тепло (ВІДЕО)

26 жовтня 2021, 10:59

Сьогодні між членами виконавчого комітету та директором КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" Павлом Карасем трапився конфлікт. Інцидент стався відразу після того, як директор підприємства оголосив, що вартість тарифу на опалення у Черкасах потрібно збільшити.

За його словами, це рішення — єдине, що може врятувати "Теплокомуненерго" від мільйонних збитків.

- Ми перерахували тариф з урахуванням всіх змін і вимушені дещо підняти тариф — десь на 100 гривень, — повідомив під час засідання виконавчого комітету Павло Карась.

У відповідь на це юристка Черкаської міської ради зауважила, що подібні зміни мають пройти спершу регуляторні процедури, а вже потім за них голосують. У цьому юристку підтримали і члени виконкому — вони зауважили, що питання зміни вартості спершу потрібно вивчити. Це своєю чергою не сподобалося Павлу Карасю.

- Я цього коментувати не буду! Давайте, шановні члени виконкому, вивчайте це питання! Тільки для підприємства це збитки - 30 мільйонів, — вигукнув він і вийшов з кабінету, стукнувши дверима.

За кілька хвилин члени виконавчого комітету домовилися переглянути необхідність змін і винести це питання на наступне засідання.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору