“Пішов і вдарив дверима” : на черкаському виконкомі — скандал через нове підвищення тарифу на тепло (ВІДЕО)

26 жовтня 2021, 10:59

Сьогодні між членами виконавчого комітету та директором КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" Павлом Карасем трапився конфлікт. Інцидент стався відразу після того, як директор підприємства оголосив, що вартість тарифу на опалення у Черкасах потрібно збільшити.

За його словами, це рішення — єдине, що може врятувати "Теплокомуненерго" від мільйонних збитків.

- Ми перерахували тариф з урахуванням всіх змін і вимушені дещо підняти тариф — десь на 100 гривень, — повідомив під час засідання виконавчого комітету Павло Карась.

У відповідь на це юристка Черкаської міської ради зауважила, що подібні зміни мають пройти спершу регуляторні процедури, а вже потім за них голосують. У цьому юристку підтримали і члени виконкому — вони зауважили, що питання зміни вартості спершу потрібно вивчити. Це своєю чергою не сподобалося Павлу Карасю.

- Я цього коментувати не буду! Давайте, шановні члени виконкому, вивчайте це питання! Тільки для підприємства це збитки - 30 мільйонів, — вигукнув він і вийшов з кабінету, стукнувши дверима.

За кілька хвилин члени виконавчого комітету домовилися переглянути необхідність змін і винести це питання на наступне засідання.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Арсен :

Демарш за демаршем – стиль роботи Карася.І всі його бояться.

Наблюдательний :

Монополіст так і робить

ВС :

А ше краще було б, аби той карась вийшов не у двері, а у вікно. Навіть не грюкаючи. І інших карасів, піскарів і тараньок з собою прихопив.

Фаина :

Пока водичка мутная, Караси будут плавать. Рука руку греет.

яків миколайович :

це все паанти для прієзжих. Який тариф зараз не малюй – після Нового Року газу не буде НІ ПО ЯКІЙ ціні! Так, сховища закачали – але там ЧУЖИЙ газ, що піде в Європу…

Фаина :

Как можно необоснованно повышать тарифы? Почему ваши дутые убытки ложатся на наши плечи? Ищите внутри предприятия резервы , сокращайте численность персонала, уменьшайте фонд зарплаты, снижайте затраты на роскошь. Или вы думаете, что наши кошельки пухнут от денег как и ваши?

Наблюдательний :

Не подобається теплокомуненерго-поміняйте на іншого надавача послуг

Матрона :

Только у нас поднимают тарифы необоснованно. У меня что? Кошелек толще, чем у Карася?
Чтоб избежать убытков, сокращайте численность персонала, не увеличивайте зарплаты и премии, не жируйте. Почему я должна платить за вашу роскошь? Где аудит?

Фаина :

Карася на сковородку! Прижарить с двух сторон

Панас :

Не має у людей коштів платити по 60, а він ще і по 100 хоче, гаряча вода якя іде з ТЕЦ це відходи виробнийтва, вона повинна коштувати копійки! Якцо у пана Карася збитки, то нехай розпускає шахрайське підприємство і переводить людей на автономне опалення, міста які відмовилися від централізованого опалення платять в 2,3 рази менші суми за обігрів своїх мешкань.

Васькин :

Комуняки рулят!

Tashs :

И до каких пор народ должен покрывать ваши дыры?Не умеете вести бизнес, топайте к ч*ртям!

Татьяна :

А при пенсии в копейки 4500 за отопление?нормально?куда уже выше?

Оксана :

А ще пан Карась прозвітував, що у всі будинки подано опалння , крім ОСББ (які по бажанню хочуть тепло з 1го листопада). Тільки чомусь у нашому будинку так і не почався отоплюваний сезон і уже три неділі як зникла гаряча вода! Мої діти “з задоволенням” проводять канікули вдома. А за вікном “КИПИТЬ” робота!

Сергій :

Газові ,,контори” Одержують захмарні заробітні плати ! Не потрібно народові вішати на вуха лапшу ! Трохи АПЕТИТИ СВОЇ ЗБАВТЕ ! БРЕХУНИ !

Сеня :

Петух он, а не Карась!

Укр :

То шо ви собачитесь всім зромуміло.Кого нах посилать коли платєжки прийдуть?

Любовь :

Родственничек, *ука ,сколько теперь ,мне, твоей тетке за тепло платить 4000 гривен за однушку 30 метров квадратных или твой отец Николай тебя так воспитывал относится по скотски к народу или дед Федор с бабкой Варварой которая войну прошла ,чтобы ты по*онок жил счастливо и другим дал пожить

Наблюдательний :

А ще краще поміняти надавача послуг-і не буде проблм

Тетяна :

Какое повышение,по-моему ясно было сказано что в этот отопительный сезон цену на отопление не повышать. Карась переживает что в его карман меньше денег пойдёт,так что за такие предоставленные услуги это и так мы много платим. Сегодня уже 28 число а у нас не отопления не горячей воды,прорыв у них и когда сделают не известно. Дверью он хлопнул,головой ударится пускай может легче станет. Повысить легко можете,а заплатят ли люди,НЕТ. Одни эмоций слов просто уже нет,одно пи пи пи.

Вгору