“Шкода дітей”: очільник Черкаської ОДА урочисто вручив шкільні автобуси та нарвався на критику

27 жовтня 2021, 15:05

Фото зі сторінки Олександра Скічка у мережі "Фейсбук"

Сьогодні, 27 жовтня, у Черкасах голова ОДА Олександр Скічко урочисто вручав 10 шкільних автобусів представникам освітніх закладів територіальних громад області. Заради цього до міста звезли школярів із віддалених сіл, що викликало неоднозначну реакцію черкаської спільноти.

На сторінці очільника Черкаської ОДА Олександра Скічка у мережі "Фейсбук" повідомляють, що 10 нових автобусів черкаського виробництва придбали для громад області.

- Усі – черкаського виробництва з японськими двигунами. За цей рік спільно із громадами ми придбаємо загалом 22 шкільних автобуси. Це найбільша кількість за останні три роки. І наш пріоритет. Тому що довезення учнів і вчителів із віддалених сіл до шкіл має бути безпечним і комфортним. А в нас цього потребують майже 13 тисяч дітей і понад півтори тисячі освітян, - йдеться у повідомленні.

Черкаський журналіст Назарій Вівчарик порівняв сьогоднішнє урочисте вручення автобусів із подіями часів колишнього губернатора-регіонала Сергія Тулуба.

- Діток привели, автобуси нарядили, буде Скічко промову казати, автобуси вручати. Це так мило. Згадав, що точно так робив Тулуб, - написав журналіст.Також він зазначив, що температура надворі становить +5, а частина школярок мерзнуть у бантиках і без шапок.- Сьогодні пан Скічко за наші з вами кошти передавав ключі від шкільних автобусів діткам, які приїхали із віддалених сіл заради політичного піару голови Черкаської ОДА. Якщо чесно, то мені шкода цих дітей, які були змушені рано прокидатися, стояти в такий морозний ранок заради того, щоб зробити красиву картинку для тєліка — безглуздий фарс, - написав на своїй сторінці черкаський медійник Віталій Гребінець.

Фото - Дар'ї Роженкової

Фото - Дар'ї Роженкової

Фото - Дар'ї Роженкової

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору