Завтра Центральний стадіон в Черкасах охоронятимуть понад 300 правоохоронців

06 травня 2014, 17:34

Забезпечення громадського порядку в Черкасах цього тижня стало приводом робочої наради міської влади з представниками правоохоронних органів, громадських організацій та політичних партій.

Особливу увагу присутні зосередили на громадському порядку та безпеці жителів Черкас і гостей нашого міста в день проведення футбольного матчу між командами «Славутич» та «Шахтар», що відбудеться 7 травня, на Центральному стадіоні.

Зокрема, за інформацією, яку озвучив виконуючий обов’язки начальника управління громадської безпеки УМВС України в Черкаській області Володимир Тютюнник, цієї середи до Черкас прибуває кілька потягів із Східних областей України з фанатами донецької команди «Шахтар».

– Не відомо, які будуть настрої, і як зреагують фани обох команд під час проведення матчу та після його завершення. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, як-то: вуличних сутичок, бійок, охорону громадського порядку поблизу Центрального стадіону забезпечуватимуть понад триста правоохоронців, – наголосив Володимир Васильович.

За його словами, починаючи з 6 травня, довкола Центрального стадіону запроваджено цілодобову охорону громадського порядку.

Також учасники наради акцентували на допомозі правоохоронних органів у забезпеченні громадського порядку та безпеці під час святкових заходів у Черкасах, приурочених 69-тій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору