Завтра черкащан перевірятимуть, чи економлять вони енергоресурси

21 квітня 2015, 21:22

1

Вихованці Черкаської спеціалізованої школи №3 організовують у Черкасах заходи з нагоди Всесвітнього дня Землі, інформує прес-служба мерії.

Так, із 9:00 до 11:00 на площі перед Будинком Торгівлі пройде акція «Життя у стилі Еко». Школярі розповідатимуть перехожим про необхідність економити електроенергію та перевірятимуть містян чи економлять вони енергоресурси. У разі позитивної відповіді черкасці спеціальний значок.

О 13:00 у приміщені школи (вул. Б.Вишневецького, 58) відбудеться екологічна акція для учнів шкіл зі всього міста «Батарейкам утилізацію». Агітбригада учнів школи № 3 разом із представниками обласної екологічної ліги проведе майстер-клас щодо утилізації використаних батарейок. Згодом школи міста отримають спеціальні «відра», куди збиратимуть батарейки.

– Наш навчальний заклад є школою сталого розвитку і день Землі є чудовою нагодою привернути увагу громади міста до здобутків та продемонструвати конкретні дії у напрямі збереження та раціонального використання енергоресурсів. В цей день в різних куточках України проведуть схожі акції, – розповідає директор школи Тетяна Ткаченко.

Поділитись

Коментарі

Вгору