Засновнику ТОВ «Смілаенергоінвест» обрано запобіжний захід – заставу в розмірі 5 млн. 286 тис. грн.

19 грудня 2017, 09:43

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області 18.12.2017 частково задоволено апеляційну скаргу прокурора й скасовано ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси про обрання стосовно засновника ТОВ «Смілаенергоінвест» запобіжного заходу у вигляді особистої поруки одного із народних депутатів України та обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 млн. 286 тис. грн. з покладенням на підозрюваного обов’язків, передбачених ст. 194 КПК України.

Нагадаємо, 05.12.2017 правоохоронцями затримано одного із засновників ТОВ «Смілаенергоінвест» за підозрою в привласненні коштів споживачів за послуги з постачання теплової енергії в загальній сумі більш як 38 млн. 500 тис. грн., що призвело до незабезпечення жителів м. Сміла теплом та зриву опалювального сезону через вимкнення частини котелень.

Прокуратура Черкаської області клопотала в суді про обрання підозрюваному запобіжного заходу взяття під варту з можливістю внесення застави на суму завданих збитків в розмірі 38 млн. 530 тис. грн.

Не дивлячись на те, що особа підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України, 07.12.2017 судом клопотання прокурора про обрання вказаного вище запобіжного заходу відхилено. Ухвалою суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки одного із народних депутатів України. Саме через рахунки банку, власником якого останній є, фактично й здійснювалося привласнення грошових коштів.

Займаючи принципову позицію, прокурором у кримінальному провадженні на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу.

Наразі слідство триває, вживаються заходи щодо швидкого, всебічного, повного та об’єктивного дослідження всіх обставин справи, завершення досудового розслідування в найкоротший строк і прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору