Засновано премію черкаської журналістки Катерини Таран

30 жовтня 2019, 23:04

Днями в Черкасах відбувся триденний святковий марафон – масштабний
за розмахом жіночий Форум, присвячений 100-річчю Союзу Українок. Союзянки-черкащанки
започаткували премію імені відомої журналістки Катерини Таран «Калинове гроно»
та відзначили найактивніших своїх членкинь почесними відзнаками, грамотами та
дипломами.

Перших лауреаток визначили у трьох номінаціях. Так, «Кращим громадським діячем року» було названо Людмилу Краєву, голову громадської організації «Дона». «Кращим письменником року» - Людмилу Джулай. А «Кращим журналістом року» журі визнало журналіста газети «7 ДНІВ» Тетяну Балякіну.

Почесною грамотою департаменту культури та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА нагородили голову Гельмязівського осередку Союзу українок Валентину Самовал. Грамоти також отримали Людмила Кузьменко та Валентина Гладун.

Від імені проводу Союзу українок та за дорученням голови громадської організації Ореслави Хомик очільниця обласного осередку Союзу українок Алла Бучковська вручила подячні листи Тетяні Василишин. Саме пані Тетяна є ініціаторкою створення Союзу українок Черкащини.

"За багатолітню жертовну працю в розбудові нашої держави, міць у збережені храму української культури та жертовне служіння на благо громади та української справи, – зазначається у листі. – Цінуємо вашу жіночу особистість, яка самовіддано плекає найбільший скарб – дух українства та любов до рідних коренів".

Привітала особистими вітальними відзнаками Ореслава Хомик і голову обласної організації Союзу українок Черкащини Аллу Бучковську та керівника міського осередку громадської організації Союз українок Черкащини Людмилу Турську.

Почесними грамотами Союзу українок Черкащини було відзначено також голів Канівської міськрайонної громадської організації Союзу українок Тетяну Святелик, Мехедівського осередку Союзу українок Тамілу Піскун та Людмилу Гарак – членкиню чигиринського осередку Союзу українок Черкащини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору