Засідання у справі Феодосія перенесли через неявку одного із захисників

04 жовтня 2023, 15:13

У Соснівському районному суді Черкас сьогодні, 4 жовтня, мало відбутися засідання у справі керівника Черкаської єпархії УПЦ московського патріархату Феодосія (Дениса Снігірьова).

Проте його перенесли через неявку одного з адвокатів обвинуваченого.

Як зазначила суддя Гоменюк, від захисника обвинуваченого Володимира Юдіна надійшло клопотання з проханням не проводити засідання без його присутності.

Водночас прокурор зазначив, що засідання можна проводити й без Юдіна, адже в залі присутні ще двоє захисників обвинуваченого Феодосія. Також до суду з'явився один із потерпілих у справі, який нині служить військовим капеланом на фронті і не знає, коли ще матиме можливість прийти на судове засідання в Черкасах.

Зрештою суддя вирішила перенести засідання. Наступна дата - 24 жовтня, 11 година.

Нагадаємо, що Феодосія підозрюють у колабораціонізмі. СБУ зібрала докази вини керівника Черкаської єпархії УПЦ (МП) у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі. Митрополит у публічних висловлюваннях серед священнослужителів і вірян та в офіційних коментарях поширював заклики, що порушують рівноправність громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності та переконань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору