Зарплатну заборгованість Смілянської МСЧ планують погасити за рахунок держсубвенції

28 листопада 2017, 16:56

В області комісійно з’ясують точний розмір заборгованості з виплати заробітної плати робітникам Смілянської медико-санітарної частини №14. Борг гаситимуть завдяки спеціально розподіленій медичній субвенції на Черкаську область. На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань під час наради в ОДА 27 листопада.

Загалом на область з держбюджету виділили понад 33 млн грн нерозподіленої медичної субвенції. Перерозподіл нерозподіленої медичної субвенції затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 823.

– Ці кошти спрямують на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, – пояснив посадовець. – Частину субвенції нашій області спеціально передбачили для погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Смілянської МСЧ № 14. Визначати точний розмір заборгованої працівникам зарплатні встановлюватимемо комісійно разом з представниками медсанчастини, аби не допустити маніпуляцій. Проведення цієї роботи насамперед в інтересах самого медзакладу. Водночас, завдяки розподіленій субвенції, встановлюватимемо розмір видатків на функціонування закладу до кінця року. Цю роботу треба провести оперативно. Тож засідання комісії відбудеться уже найближчими днями.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору