У Черкасах затвердили порядок надання одноразової допомоги переможцям та призерам Олімпійських ігор

28 листопада 2017, 16:27

Виконком затвердив порядок надання одноразової допомоги за заслуги перед містом переможцям та призерам Олімпійських ігор, інформують на сайті Черкаської міської ради.

Таке рішення сьогодні було ухвалено, відповідно до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки, враховуючи протокольне рішення організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Згідно з ухваленим документом, одноразова допомога за заслуги перед містом переможцям та призерам Олімпійських ігор запроваджується, з метою покращення житлово-побутових умов міським спортсменам, соціального захисту, заохочення та стимулювання спортсменів м. Черкаси до успішних виступів на Олімпійських іграх.
З 2016 року одноразова допомога виплачується спортсмену, який зайняв 1-3 місце на Олімпійських іграх, один раз протягом спортивної кар’єри і призначається у розмірі, визначеному рішенням Черкаської міської ради.

На здобуття одноразової допомоги можуть бути висунуті спортсмени м. Черкаси, які представляють Україну на Олімпійських іграх і обов’язковою умовою для цього є постійне їх проживання у Черкасах.

Висунення спортсменів-кандидатів на здобуття одноразової допомоги здійснюють місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Виплачується така допомога спортсменам у національній валюті України на особистий рахунок в банку, згідно з поданими ними банківськими реквізитами після прийняття рішення Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору