Зареєстровано кримінальне провадження за фактом умисного невиконання рішення суду щодо Геронимівського будинку культури

14 березня 2018, 22:00

Ухвалою Господарського суду Черкаської області від 25.07.2016 у справі за позовною заявою заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Геронимівської сільської ради Черкаського району до ПАТ «Україна 1» затверджено мирову угоду від 22.07.2016 укладену між позивачем та відповідачем, якою врегульовано спір щодо безоплатної передачі у комунальну власність Геронимівської сільської ради будинку культури, який знаходиться в с. Геронимівка, шляхом підписання акту прийому-передачі спеціально уповноваженими членами комісії. Дана ухвала суду набрала законної сили в день її оголошення та являється виконавчим документом.

Вивченням стану виконання вказаного рішення суду встановлено, що відповідальними представниками відповідача, зобов’язання, викладені у мировій угоді щодо підписання акту передачі об’єкту спеціально уповноваженими членами комісії, не виконані.

Вказане свідчить про умисне невиконання рішення Господарського суду Черкаської області від 25.07.2016 щодо передачі Геронимівського будинку культури у комунальну власність Геронимівської сільської ради.

У зв’язку з цим, Черкаською місцевою прокуратурою за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України.

Досудове розслідування кримінального провадження перебуває на контролі Черкаської місцевої прокуратури.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору