Закрийте рот, – заступник мера посварився із чиновником на нараді

05 березня 2018, 23:10

На оперативній нараді в мерії сталася словесна перепалка між заступником мера Юрієм Ботнаром і в. о. директора департаменту ЖКК Сергієм Танюком, пише "Інфоміст".

Інцидент стався під час обговорення якості прибирання міста від снігу. Зокрема, Ботнар уточнював у свого однопартійця-свободівця, секретаря міськради Ярослава Нищика інформацію про тендер, який було проведено в місті на зимове утримання доріг. Нібито у Фейсбуці підприємець-переможець тендеру запевняв, що може очистити місто після одного снігопаду за 35 тис. грн. Проте заступника мера поправили, зазначивши, що йшлося про вартість прибирання однієї вулиці за один день. Під час обговорення свою репліку додав і Танюк, заявивши, що “містом не керують через Фейсбук”.

– Пан Танюк, я публічну вам кажу, щоб ви зі мною так не розмовляли… – звернувся до Танюка Ботнар, однак чиновник знову його перебив. – Закрийте рот! Я розмовляю. Я прошу вас помовчати, не розмовляти більше зі мною в такому тоні, тому що всі ваші навички, здобуті вами в певних колах, вони вам не допоможуть. Я ставлю нормальні питання, ви на мене починаєте нападати!

На цьому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зупинив проведення наради, додавши, що “подібні неприємні речі мають відбуватись у кабінеті”.

Поділитись

Коментарі

Вгору