Захисник обвинуваченого у розчленуванні черкащанина вимагав відводу судді (відео)

07 квітня 2015, 14:07

9

Сьогодні у Соснівському районному суді відбулося засідання по справі замовного вбивства дружиною чоловіка у травні 2011 року.

Нагадаємо, жінку обвинувачують у тому, що у 2011 році вона замовила вбивство власного чоловіка. Каменем спотикання в сім'ї став спільний будинок, який вона мріяла продати, а чоловік не погоджувався. Через це дружина найняла кіллера, який вбив її благовірного, тіло розчленував, закопав у підвал та забетонував.

Жінку та виконавця вбивства звинувачують у навмисному вбивстві, найбільше покарання за цією статтею - довічне ув'язнення.

Виконавець по справі перебуває у місцях позбавлення волі, жінка ж вбитого чоловіка наразі на волі. За словами потерпілого (брата вбитого), жінка була у місцях позбавлення волі, але за дивним перебігом справи наразі звільнена з тримання під вартою і перебуває під домашнім арештом.

На початку судового засідання захисник обвинуваченого Радько заявив клопотання про відвід головуючої судді через порушення процесуальних дій. Прокурор виступив проти задоволення такого клопотання, оскільки воно є необгрунтованим та безпідставним.

- Сьогодні судді повинні були розглядати матеріали справи, але вже вкотре захисник підозрюваного Радько заявляє про якісь відводи, робить клопотання, постійно тягне час, не дає ні суду працювати, ні якийсь вирок винести. Сьогодні він вирішив зробити відвод судді, на минулому засіданні - прокурора. Постійно заявляє про якісь порушення процесуальних дій з боку прокуратури, суда тощо. Усі ці причини надумані, він просто таким чином затягує процес. Це тягнеться трохи менше 4 років, з того часу справа майже не рушила з місця. Чим більше часу минає, тим більше вщухає її резонанс. Думаю, що хтось дуже сильно зацікавлений, тому що постійно у них змінюються захисники, а кожному захиснику необхідний час на ознайомлення зі справою. Мабуть, у СІЗО виконавцю вбивства краще сидіти, ніж буде у тюрмі, - зазначив потерпілий (брат вбитого) Герман Слуцький.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження суд не знайшов жодної обставини, за якої клопотання можна було б задовільнити. Тому у його задоволенні було відмовлено.

Брат вбитого попросив суддів перенести розгляд справи, щоб він міг знайти захисника, який би представив його інтереси у суді. Тому розгляд справи було перенесено на 10 квітня на 9.30.

Детальніше про цю резонансну справу можна дізнатися із сюжету "НТН" від травня 2011 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору