За втручання прокуратури в комунальну власність Корсунь-Шевченківської міської ради передано багатоквартирний будинок

01 вересня 2017, 07:39
17 серпня Корсунь-Шевченківським районним судом було винесено ухвалу про закриття провадження у зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог прокурора у справі за адміністративним позовом заступника керівника Звенигородської місцевої прокуратури в інтересах держави до Корсунь-Шевченківської міської ради за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Приватне акціонерне товариство «Корсунь-Шевченківське хлібоприймальне підприємство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії, повідомляє апарат Звенигородської місцевої прокуратури.
Так, Звенигородською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання протиправною бездіяльності вище вказаного органу місцевого самоврядування в частині неприйняття до комунальної власності міста Корсунь-Шевченківський об’єкту житлового фонду, розташованого у м. Корсунь-Шевченківський, а саме багатоквартирного будинку по вул. Палія, 11 який в процесі приватизації не ввійшов до статутного капіталу,  залишився на балансі одного з публічних акціонерних товариств та є державною власністю.
Прокуратурою з’ясовано, що повноваження Корсунь-Шевченківської міської ради з прийняття з державної до комунальної власності житлового будинку, який перебував у повному господарському віданні підприємства, яке в подальшому було перетворено у відкрите акціонерне товариство, є чітко встановленими. Законодавство України у цьому випадку не наділяє Корсунь-Шевченківську міську раду певною свободою розсуду, а імперативно вимагає вчинити передбачені законодавством дії у вигляді прийняття у комунальну власність багатоквартирного житлового будинку.
Наразі за принципової позиції прокуратури вказаний будинок прийнято до комунальної власності міста. Робота на вказаному напрямі триває.

Коментарі

Вгору