На Черкащині перевіряють законність діяльності одного з оздоровчих центрів для дітей

01 вересня 2017, 08:00

На постійному контролі органів прокуратури Черкаської області перебуває стан дотримання прав дітей у сфері організації дозвілля, відпочинку та оздоровлення. Органами прокуратури області встановлено, що один із суб’єктів господарювання Черкащини розпочав роботу оздоровчого центру для дітей за відсутності підтверджуючих документів про готовність об’єкта для надання відповідних послуг, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, до початку сезону органами контролю встановлено неготовність закладу для оздоровлення дітей, у подальшому товариством чинилися перешкоди для перевірки відповідними органами належності умов оздоровлення дітей.

З метою попередження порушення прав неповнолітніх на належні умови організації дозвілля та відпочинку органами прокуратури області розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування триває, хід розслідування кримінального провадження взято на контроль прокуратурою області. За вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 3 місяців.

Коментарі

Вгору