За пропозицію хабара патрульним водійці-порушниці може загрожувати до 4 років позбавлення волі

13 листопада 2017, 17:25

Внесено відомості в ЄРДР за пропозицію неправомірної вигоди посадовій особі Патрульної поліції за ухилення від адміністративної відповідальності, повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Встановлено, що водійка грубо порушила правила дорожнього руху, а саме проїхала на червоне світло світлофора та коли її зупинили працівники Патрульної поліції Черкас, порушниця запропонувала їм неправомірну вигоду за ухилення від адміністративної відповідальності, що підтверджує відео  Патрульної поліції.

Черкаською місцевою прокуратурою ініційовано внесення відомостей в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі  неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою  в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища ) КК України.

Довідково: санкцією статті передбачено максимальне покарання у вигляді штрафу до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 4 років або позбавленням волі на той самий строк.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору