У Черкасах розпочала роботу школа волонтерів (відео)

13 листопада 2017, 17:17

У Черкасах розпочала роботу школа волонтерів. Тут вчитимуть працювати з соціально вразливими категоріями населення. Долучитися до проекту може кожен охочий, інформує "ЧСН".

Черкаська художниця Ольга Краснодимська неодноразово брала участь в акціях проти гендерного насилля та проти торгівлі людьми. Завітати до школи волонтерства жінка вирішила, аби вдосконалити свої любительські навички і навчитись діяти професійно.

Взаємодія із уразливими категоріями населення, контакти із владою і молоддю та соціальна робота. Школа волонтерів допоможе отримати всі ці навички. Безкоштовний проект діє на базі благодійної організації «Від серця до серця». У червні 2017 перші учні школи вже отримали сертифікати волонтерів.

Черкащанка Ксенія Лоза два роки працює координатором волонтерського руху. Однак, говорить жінка, благодійник не має права марнувати можливості самовдосконалення.

Проводити соціальну роботу можна й створивши власну волонтерську або благодійну організацію. Для її реєстрації ви повинні вигадати назву, визначитися з місією, складом правління, та вказати юридичну адресу організації. Загалом весь алгоритм займе не більше тижня.

Школа волонтерів діятиме наступні три місяці. Учасники збиратимуться щотижня на навчальні тренінги й лекції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору