За півроку черкащани придбали майже 80 автівок через сайт ПриватБанку

15 липня 2019, 11:31
За повідомленням прес-служби ПриватБанку, жителі Черкащини за 6 місяців 2019 року придбали через банк 78 автівок. 45 автівок придбали містяни, а 33 -  жителі Черкаської області, зокрема Умані, Сміли, Золотоноші, Звенигородки, Лисянки та ін.
Найбільш бажаними серед черкащан були автівки Mitsubishi, RENAULT, HYUNDAI та SKODA.
Черкащани гідно оцінили новий онлайн-автосалон ПриватБанку, де можна швидко продати власний автомобіль чи підшукати новий. Наразі, для містян представлені 48 автівок саме з Черкащини, але регіональних обмежень немає, тому 1500 авто з  усієї країни відкриті до вашої уваги. Більш того, клієнти ПриватБанку можуть купити авто на будь-якому автомайданчику, у будь-якому автосалоні або ж у будь-якої звичайної людини.
До послуг клієнтів пропонують програму  "Авто в розстрочку", завдяки якій користуватися автомобілем можна вже сьогодні, а його вартість виплачувати щомісячними платежами. Розрахувати щомісячний платіж можна прямо на сайті при виборі авто, клікнувши кнопку "купити". Турботи по реєстрації автомобіля в СЦ МВД ПриватБанк повністю бере на себе.
Завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит із мінімальними відсотками. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault, Mazda, Suzuki та інші – можна обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних.
Дізнатись про всі подробиці роботи цієї програми можна у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Коментарі

Вгору