У Черкасах встановлять лавочку, яка може заряджати телефони

15 липня 2019, 11:50
У Черкасах встановлять лавочки, які можуть заряджати телефони

Фото тематичне

У вівторок, 16 липня, о 13.00 на площі біля Черкаської міської ради буде встановлено лавочку, яка водночас є і підзарядним пристроєм для різних гаджетів.

Енергію для підзарядки «лавочка-заряджалочка» бере від сонця. Тож проект по встановленню енергетичних лавочок у Черкасах – це, відповідно, ще й запровадження у побут жителів обласного центру і енергоощадних технологій.

- Від сьогодні життя у Черкасах стане комфортнішим. Наша компанія дотримується принципів ведення соціальноорієнтованого бізнесу, і тому дбає про покращення умов для городян і гостей міста. Тож сьогодні ми починаємо встановлювати ці суперсучасні лавочки, оснащені сонячними панелями, які водночас слугуватимуть для городян та гостей міста і місцем для відпочинку і підзарядки гаджетів. Ми придбали кілька таких лавочок. Перші дві вирішили розмістити на площі біля Черкаської міської ради та у зоопарку, а решту - в різних куточках нашого чудового міста. Ці лавочки – справжній плід втілення американських технологій і американської якості. Панелі і акумуляторні батареї лавок виготовлені у США. А дерев’яні частини лавочок зроблені з міцної деревини - буку, - прокоментував подію директор ТОВ «Черкасиенергозбут» Євгеній Лут.

Енергетичні лавочки дадуть черкащанам доступ до додаткових джерел живлення і дозволять довше залишатися на зв’язку.

За інформацією прес-служби  ТОВ "Черкасиенергозбут"

Читайте такожЧеркащанам розповіли, як розвивався сквер за Черкаською ОДА.

 

Коментарі

Олег сказав:

гавно американское купили почему подерживают врагов а не собственное произволство?!

romario сказав:

у каких врагов, ущербный?

Вгору