За дотриманням правил паркування в Черкасах тепер слідкуватимуть і працівники управління інспектування

28 травня 2024, 12:27

В управлінні інспектування Черкаської міської ради створять відділ паркування. Відповідне рішення депутати підтримали на сесії ЧМР.

Наразі відділи паркування здійснюють свою діяльність у багатьох обласних центрах України, зокрема таких як Київ, Вінниця, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Тернопіль, Рівне, Чернігів, Чернівці тощо.

"За період їх дії вдалось значно покращити ситуацію з впорядкуванням паркування автомобілів у містах, а також збільшити дохідну частину міських бюджетів за рахунок сплати стягнень за порушення правил зупинки та стоянки", - йдеться у пояснювальній записці.

Проблема паркування транспортних засобів на території міста Черкаси є актуальною у зв’язку із:

  • невпорядкованим паркуванням автомобілів;
  • перевантаженням руху на вулично-дорожній мережі внаслідок зростання кількості транспортних засобів;
  • транспортними затримками і заторами;
  • підвищеними ризиками аварійності на окремих ділянках і перехрестях;
  • збільшенням кількості випадків порушення водіями Правил дорожнього руху в частині паркування транспортних засобів, що перешкоджає дорожньому руху, роботі та проїзду спеціалізованих автомобілів, створює аварійні ситуації;
  • незначною пропускною здатністю проїзних частин вулиць міста.

Інспектори будуть виявляти порушення законодавства у сфері паркування транспортних засобів та відповідно вживати заходи, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору