З трибуни ВРУ Авакова й Луценка попросили взяти під контроль розслідування вбивства Бінусова

05 жовтня 2017, 08:22
Україна останнім часом поволі скочується до кримінальних 90-х років. І в цій каламутній війні, повернення 90-х років дуже легко воювати і поборювати, і розстрілювати представників опозиційних партій, які борються з нечестю, яка сьогодні засіла в різних органах влади. Про це заявив 3 жовтня з трибуни Верховної Ради нардеп від «Укропу» Тарас Батенко, пише "Прочерк".

– 28 вересня у місті Черкаси пізно ввечері з автомата Калашникова було вбито зухвало і цинічно голову обласної Черкаської організації партії "Укроп", голову комітету ЖКХ міста Черкаси пана Михайла Бінусова… Хочемо також зазначити, що опоненти, криміналітет, які сьогодні зрощуються з органами влади різних рівнів, відчувають сьогодні і представники інших партій. Цілилися фактично також і в мера Черкас пана Анатолія Бондаренка, який представляє сьогодні "Батьківщину". І він мені особисто признавався, коли ми прощалися з Михайлом Бінусовим. Я хочу сказати, що те, що ми побачили в Черкасах, коли приїхали на прощання з боку десяток і сотень людей, які прийшли провести в останню путь людину, яка боролася за їхні права, це не страх, це відчуття злості і відчуття ненависті, – зазначив Батенко.

— У ситуації, коли влада не здатна і не бажає  виконувати свій головний обов'язок – захищати життя громадян і суспільства – суспільство має самоорганізовуватися задля захисту прав і свобод, і власності українців. Ми просимо і вимагаємо від Генерального прокурора України пана Луценка, міністра внутрішніх справ пана Авакова, голову СБУ взяти ці випадки і вбивство Михайла Бінуса під свій особистий контроль, щоби ввірені вам працівники прокуратури і інших органів цинічно не заявляли, що хтось піариться на цих смертях. Ми хочемо, щоби криміналітет нам і вам не вказував цинічно, хто буде наступний! – заявив нардеп.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору