На Черкащині під час осіннього призову мають піти понад 400 осіб

05 жовтня 2017, 08:01

Хоча в Україні вже почала потихеньку формуватися контрактна армія, призову на строкову службу ще ніхто не відміняв. Кабмін уже визначив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу восени. Відповідно до розпорядження, у жовтні — листопаді 2017 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 10 460 осіб, пише "Вичерпно".

Призиватимуть молодиків, яким виповнилося 20 років, та які не досягли 27 років. Вони повинні бути придатними до військової служби за станом здоров’я і такими, що не мають права на звільнення або відстрочку. Призовників не будуть залучати до служби в районі проведення АТО, — вкотре наголосили у Генштабі. Служити у війську їм доведеться півтора роки.

Як зазначив у коментарі виданню обласний військовий комісар Євген Курбет, із Черкащини по плану мають призвати понад 400 чоловіків. Вони нестимуть службу у Збройних Силах України, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту.

Поділитись

Коментарі

Вгору