Юних талантів Черкащини нагородять премією

16 грудня 2019, 23:02

Дітей, які мають досягнення в різних галузях, у травні наступного року нагородять в рамках всеукраїнської премії «Диво-Дитина», - повідомляють в Черкаській ОДА.

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найобдарованіших дітей з усієї України. Премія вручається на основі експертної оцінки дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецві, мають унікальні розумові та фізичні здібності, дітям-рятівникам, в таких номінаціях: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Для здобуття Премії «Диво-дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно). Для того, щоб зробити заявку на участь в здобутті премії потрібно:

  • правильно заповнити анкету за підписом батьків або уповноважених осіб,
  • копію свідоцтва про народження,
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали).

Всі ці документи необхідно відправити за адресою: ТОВ “Премія «Диво-дитина», 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712.

Подробиці за покликанням: http://divo-dutuna.com/

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору