Які карантинні заходи послабили на Черкащині

24 травня 2020, 14:06

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу СОVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

Рішення про пом’якшення карантину в кожному регіоні приймаються комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим Міністерством охорони здоров’я України критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту.

Дозволяється проведення спортивних заходів до 50 осіб та без глядачів (заходи понад 50 осіб погоджуються з Міністерством охорони здоров’я України), проведення релігійних заходів (не більше 1 особи на 10 м2), робота приміського та внутрішньообласного транспорту, діяльність готелів (без ресторанів).

З 25 травня має бути відновлена робота дитячих садків.

Міжобласні перевезення поки що не відкриваються, заплановано відновлення на початок червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити, лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою.

Питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони.

Детальніше про те, як послаблюють карантин на Черкащині читайте тут.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору