Черкащанам запропонували з “дупи” скласти “щастя” (фото)

24 травня 2020, 14:40

Таку акцію до річниці президентства Володимира Зеленського влаштували під стінами Черкаської ОДА сьогодні, 24-го травня.

Організатори акції - активісти політичної партії "Демократична Сокира".

Ярослав Лавров, голова Черкаського обласного осередку, розповідає, що метою акції було скласти з запропонованих букв "д", "у", "п" і "а" слово "щастя" і таким чином продемонструвати рівень виконання президентом своїх обіцянок.

- Пройшов рік і чинний президент Володимир Зеленський надавав багато обіцянок,але на сьогодні жодної не виконав. Більше того - у нас розпочалися реваншистські настрої, а до влади приходять колишні політики, що повністю суперечить обіцянкам Зеленського, - говорить Ярослав Лавров.

За його словами, все це - негативні кроки, які до покращення життя в Україні не приведуть.

Коментарі

Ольга сказав:

Я в шоці від Лаврова. За рік , який приніс чимало бід країні, незапланованих витрат внаслідок пандемії (одні рейси літаків для повернення наших “загулявших” за бугром громадян), витрати на допомогу пенсіонерам,сім”ям із дітьми, витрати на засоби захисту для лікарів та населення, а ще й виснажує країну війна, стільки проблем навалилося, а Лаврову і Ко подавай за рік усе, що обіцяв! Просто слів немає! Звикли скакати із плакатами під “дудку” окремих осіб, яким потрібна ця “заворуха” для розбурхування ненависті та ворожнечі. Чи це “говорить” ображене самолюбство мера та він прагне “реваншу”? Питання: а що, після вашого волання та махання прапорами різко усе зміниться? Щось ви не дуже стрибали при минулому екс-президенті. Все виконувалося? Все було вам довподоби? Ганьба.

Олександр сказав:

Все що Ви написали пройшов і попередній президент, тільки літаки привозили поранених бійців, соцвиплати пенсіонерам і дітям теж були, започаткував субсидії, пруста казна яку вивіз Янукович, активні бойові дії на сході та гола і боса армія і йому Ви ставили вимоги за 1 каденцію побудувати рай в Україні бо по проросійських каналахВам забивали в вуха інформацію який Петро поганий

Евген сказав:

Пришла весна а где посадки??? Или Зе балобол ааа???!

Ольга сказав:

Вибачте, із-за емоцій не закінчила думку у дужках : “одні літаки….скільки варті”.

VK сказав:

А де ж взялися оті грошенята на літаки, невже при ze зароблені? А може й “самим”? … Наобіцяв … А що, власне, воно наобіцяло??? Щось не пригадую … Пам’ятаю тільки бажання впасти на коліна перед тим “вовочкою”, щоб перестав стрілять… О, згадав – обіцяв “посадки”. Виконав на 1000 відсотків!!! Всю країну посадив на дупу!!!

Черкащанка сказав:

ВАМ потрібен Порошенко? Нема питань! Вибирайте! А потім не скигліть,що він обдурює народ, що продав бізнес, сам наліво-направо прилаштовує як свої цукерки, так і куплені у Росії б/ушні запчастини через Сауд.Аравію усемеро дорожче-для хлопців на фронт,як виробляє акумулятори у Росії і т.п. Згідно плівок Єрмака, він підвищив удвічі ком.тарифи,а потім кинув “ксточку” із барського столу-субсидії. Ви що, дійсно нічого не розумієте? Яке вам діло, де Зеленський взяв “грошенята” на літак – він що,на себе їх витратив? Він рятував медиків і таких,як ви! А втім,навіщо я тут пишу та витрачаю час? Ідіть, махайте плакатами та прапорами,скачіть та репетуйте – Соборна все витримає…

Михайло сказав:

Замість тисячі слів на тему влади – “дупи”

Виталий Литвиненко сказав:

Вы твари, только и делаете, что будоражить не только область, но и страну.
На энергоносители цены снижены, на заправках топливо подешевело, пенсии добавлены, на продукты цены стабилизировались и товары стратегического назначения взяты под контроль. Что вам неймётся идиоты. Какие ещё вам дать обещания?
А Лаврову лично советую – беги из Черкасской области и Бондаренко с собой прихвати. Не лучшие времена ждут вас сволочи.

VK сказав:

Ещё один Литвиненко … и тоже убогий. Это диагноз наверное.

Олег сказав:

Замість того, щоб працювати, піднімати економіку країни та приносити користь в суспільстві вони флагами махають за 100-200грн.
В 2014р на Донбасі теж махали – результат всім відомий…

Тамара сказав:

Зеленский не умеет руководить страной .на выборы он шёл не на свои деньги так логично что кто платит тот и музыку заказывает

Ольга сказав:

Знаете, Тамара, осознание того, что у руля – человек честный и воровать у своей страны не будет, перечёркивает все его промахи и ошибки. Я живу спокойно и с надеждой, что если у его окружения люди мудрые, а оппозиция в лице партии”ЕС” и вечной Тим-ко не будут вставлять палки в колёса и жаждить реванша, то всё у Зе получится. Война началась при Пор-ко, длилась 5 лет, и было бы глупо ожидать, что за 1 год война закончится. Это будет длительный и непростой процесс. Ни Зе, ни Пор-ко, ни кто-то другой не в состоянии быстро склеить то, что разбивалось и до сих пор разбивается под руководством циничного и жестокого врага-соседа.А недовольство властью-это у нас менталитетно. Был Пор-ко-с файерами прыгали на капоты, теперь Зе-снова прыгают (пока с флагами и лозунгами).

Вгору