Як у Черкасах готуються до випускного (відео)

29 травня 2014, 10:28

Перекритий рух, гучна музика і танці просто неба. Підготовка до шкільного випускного в Черкасах у самому розпалі. Напередодні школярі провели генеральну репетицію святкового дійства. Цьогоріч його ще й посилено охоронятимуть, інформують "ВІККА-новини".

Замість паркету – розпечений асфальт. Це – репетиція останнього шкільного вальсу. На головному танцювальному майданчику – випускники 2014-го.

Готуватися до свого випускного школярі почали ще на початку року. Вальсувати, розповідають, їх навчали професійні хореографи.

Вадим, випускник: "Цей адреналін, коли ти ходиш на ці танці. Ти уявляєш, що танцюватимеш на площі. Я про це мріяв, цього хотів. Тут потрібно один одного відчувати, ритм, як один за одним танцювати".

Аліна, випускниця: "Вальс легко, бо танцюю я досить довго. Все просто, мені подобається. Правда, під дощ потрапляли щодня".

Євгенія та Артем ще два роки тому вирішили на випускний іти разом. Пара до дрібниць продумала свої образи.

Євгенія, випускниця: "Сукня для мене була дуже великою проблемою. Буквально тиждень тому її купила. Шукала дуже довго, щоб вона мені підходила. Сукня показує, що я ще юна, але вже готова до дорослого життя".

Артем, випускник: "Це було дуже важко. Довго шукали. Але пощастило. Знайшли костюм, який сподобався. Хочу від цього дня отримати насолоду, це раз у житті буває".

Цьогорічний випускний вирізнятиметься від попередніх своїм патріотичним забарвленням, кажуть у мерії.

Інна Косинкова, завідувачка міського кабінету установ освіти: "Буде таке національне забарвлення у вигляді кульок жовто-блакитних, і у вигляді символу, який ми підготували. Такі моменти сюрпризні цікаві ми підготували. Зокрема, флешмоб, який уособлюватиме любов до України".

Випускників пильнуватимуть більше сотні правоохоронців і ще стільки ж самооборонівців. Такі заходи посилені, пояснюють у міліції. Усе, аби уникнути будь-яких провокацій.

Володимир Тютюнник, начальник відділу дільничних інспекторів міліції УМВС у Черкаській області: "Звісно, ми забезпечимо безпеку руху колони, яка рухатиметься від площі Богдана Хмельницького до Соборної площі. Працівники міліції забезпечать і безпеку дорожнього руху, і безпеку батьків і дітей, які рухатимуться в колоні. На Соборній ми візьмемо весь цей захід у кільце".

Випускний у Черкасах святкуватимуть уже цієї суботи. На головній площі міста зі школою прощатимуться понад дві тисячі учнів.

Поділитись

Коментарі

Вгору