Бойовики ДНР, які пограбували відділення банків у Маріуполі, виявилися злісними боржниками

29 травня 2014, 10:38

Озброєні бойовики, які пограбували декілька відділень банків у Маріуполі, виявилися боржниками банківських установ.

Про це повідомила прес-служба ПриватБанку з посиланням на результати розслідування нападу на відділення в Маріуполі, проведеного службою безпеки банку.

Нагадаємо, 21 травня троє злочинців, озброєних автоматом, пістолетом, снайперською гвинтівкою та гранатометом, скоїли напади на маріупольські відділення ПриватБанку, банку «Південний» і банку «Надра».

Під час нападу на відділення ПриватБанку, погрожуючи зброєю, бойовики вигнали з відділення клієнтів і стали вимагати від співробітників відчинити двері касового вузла. Касири банку були змушені виконати вимоги бойовиків. Однак терористи змогли винести з ПриватБанку тільки 1 860 грн, оскільки відділення в основному працювало з безготівковими операціями.

Як повідомила служба безпеки банку, у ході розслідування обставин нападу встановлено особи всіх зловмисників, у тому числі ватажка бойовиків, який називав себе «воєнним комендантом ДНР». Ним виявився Андрій Борисов, заборгованість якого, за даними банкірів, тільки за кредитом, узятим у ПриватБанку, становить декілька десятків тисяч гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору