Я не гальмував, – 81-річний водій про збиту вчительку

22 вересня 2016, 13:31

22092016102559

11 вересня в Катеринополі неподалік стадіону сталася трагедія, у якій 42-річну вчительку місцевої школи №1 Олену Сліпченко збив автомобілем ВАЗ- 2101 81-річний водій Сергій Гень. Через це потерпіла отримала важку черепно-мозкову травму й численні пошкодження. Досі потерпіла не прийшла до тями, ЗМІ повідомляли, що з Катеринопільської лікарні її госпіталізовано до Черкас.

Журналіст «Містечка над Тікичем» зустрівся з водієм, співучасником ДТП. Всупереч очікуванням назустріч вийшов не старезний немічний дідок, а ще досить міцний чоловік у літах. Перше, чим вразив у розмові про аварію, то це словами: «Я й не гальмував!»

- Їхав забирати дружину з церкви, - розповідає Сергій Якович. – Дивився на дорогу, а не по обочинах. Бачив здалеку, як ця жінка вийшла з двору з велосипедом. Очевидно, вона несподівано виїхала на дорогу із-за вишні. Я досі не розумію, що сталося, як вона могла вдаритися і вибити лобове скло. Так грюкнуло, наче громом ударило. Я й не гальмував.

Кажуть, 81-річний водій переплутав педалі газу і гальма. Сергій Якович це категорично заперечує. У ЗМІ прозвучало, що його авто протягнуло жінку дорогою ще 7 метрів. Це водій теж заперечує. Каже, що потерпіла лежала на дорозі до приїзду «швидкої» там, де була збита.

- Ні про що не можу думати, тільки про це, - каже Сергій Якович. – Ні вдень, ні вночі. От наче б хотів на інше переключитися, а воно не виходить. З голови не йде, як вона могла опинитися під колесами. Коли давав свідчення, не міг розписатися, так тряслись руки. Мені казали, що вчителька ходила в окулярах.

Того дня я ніде окулярів не бачив. Приходили її родичі, дав 1500 гривень. Получу пенсію, ще дам грошей.

ВАЗ-2101 після аварії перебуває на штрафмайданчику.

- У мене є ще мотоцикл. Треба на город їздити аж за переїзд, а права забрали. Обіцяли віддати та й не дають. Буряки чим звозити? Це ж неблизько, - бідкається Сергій Якович.

До нас іде дружина Сергія Яковича. Саме за нею в той день він їхав до церкви. «Ох, якби не та церква!».- частенько картає себе чоловік. Старенька ходить зігнута, береться щось робити на грядці. До розмови не приєднується. Рада пригостити сливами, кавунцями і помідорами. Тепер до церкви її підвозить сусід.

Єдиний син у подружжя живе в Італії. Телефонує, заспокоює батьків, що все буде добре.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору