Ви ж одне ціле, – суддя закликав Бандаренка і Радуцького до примирення

31 жовтня 2017, 11:12

Соснівський районний суд розглянув справу за адміністративним позовом секретаря міськради Олександра Радуцького. У суді він вимагав визнати незаконними розпорядження міського голови Анатолія Бондаренка, яке обмежує його право на скликання і проведення засідань міської ради, пише "Інфоміст".

Інтереси мера Черкас у суді представляв юрист мерії Олександр Мазур. Сам міський голова нині перебуває у відпустці. У суді Радуцький запевнив, що готовий йти на примирення з мером, якщо той скасує власне розпорядження у частині обмеження його права проводити депутатські засідання.

– Оскільки навколо цієї справи є великий резонанс, я вважаю, що доцільно було б залучити сюди міського голову, який підписував це розпорядження, вочевидь, маючи на це якісь підстави. Це його політична воля, необхідно почути його особисто, – зазначив Мазур.

Натомість секретар міськради назвав розпорядження мера “нонсенсом”, який суперечить закону.

– Я не знаю, про що він думав, коли підписував це розпорядження, може, йому так юристи підказали, чи він якийсь експеримент проводив, – припустив Олександр Радуцький. – Дійсно, хотілося б, щоб тут був міський голова. Може, він у суді скаже: так, я помилився.

Зрештою засідання перенесли на 9 листопада 10 ранку. Суддя Сергій Пироженко запросив на засідання мера і закликав їх до примирення.

– Ви ж секретар і міський голова, ви ж одне ціле, одне єдине, примиріться до 9 листопада, – звернувся до Радуцького суддя.

Вгору