“Вони – тітушки”, – Геращенко про сутички в Черкасах

10 березня 2019, 10:52

"Вони тітушки", - Геращенко про сутички в Черкасах

Обурення провокаціями, влаштованими активістами "Національного корпусу" в Черкасах, висловила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбук".

Вона зазначила, що воювати потрібно йти на фрон, всі інші подібні дії, проведені в місті, - це провокація.

- Я обурена провокацією, влаштованою невідомим молодиками в моїх рідних Черкасах, в 205 річницю дня народження Шевченка. Як би голосно не називали себе провокатори - ментально вони тітушки, - зазначила Ірина Геращенко.  

За її словами, два роки тому, в роковини розстрілу Героїв Небесної Сотні, провокатори вривалися на Банкову, забиваючи собою інформаційний простір, ще раз інформаційно розстрілюючи пам‘ять про Майдан.

- Сьогодні люди, які чомусь увіровали, що вони мають право на силу, інформаційно розстрілюють 205 річницю дня народження Тараса, - сказала вона.

Крім того, Ірина Геращенко висловила своє запитання до МВС.

- Ви не загралися в політику, друзі? Ваша задача - сприяти чесним виборам, а не гратися у вибори і демонструвати можливість впливу на процес. Спочатку ми чули заяви про силу на виборчих дільницях, потім бачили факельні ходи на Хрещатику і палаючі флаєра, провокації на зустрічах Президента з виборцями в різних містах. Раніше тітушки переслідували опозицію. Тепер переодягнуті тітушки переслідують президента. Це вже занадто. У мене питання до МВС, яке має бути поза політикою. Шановні колеги, ми очікуємо від вас забезпечення законності і правопорядку. Хочеться чесного розслідування і судів? Це вимога всього суспільства. І в європейській країні суд Лінча і Фаєра не підміняють розслідування і правосуддя. Це - сценарій дестабілізації і спроби впливу на виборчий процес, зриву виборів, - зазначила Ірина Геращенко.

Вона також додала, що проти приватних армій, оскільки є Армія, яка перебуває зараз на фронті. 

Нагадаємо, що у Черкасах після виступу Президента на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією.

Представники Нацкорпусу вимагали арешту колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина.

Після виступу Петра Порошенка на сцену вийшов лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук і закликав присутніх на площі людей долучитися до акції непокори.

Після виступу націоналіста у натовпі почались сутички між активістами та поліцією. Перші кидали димові шашки та заплювали фаєри, а правоохоронці у відповідь застосовувалии сльозогінний газ. Представники Нацкорпусу також намагалися заблокувати кортеж Президента, але зробити їм це не вдалося. Глава держави швидко покинув площу.

Як зазначалося, у сутичках в центрі Черкас постраждало 15 поліцейських. 

Коментарі

иван сказав:

а про коррупцию- ни ни

Oleksandr сказав:

Нова інфа. З’ясувалось що Національний корпус і поліцейських побили агенти кремля.?

Михайло сказав:

Скажи щось про свинарчуків

Мелхиседек сказав:

Больше всего сейчас не может не «радовать» праведный гнев президентской шавки Ирины Геращенко!!!!!! Все на войну, вперёд, только там играть мускулами, приводить в замешательство врага, останавливать своими крепкими телами вражеские пули, чтобы они не смогли долететь до Киева и там случайно не повредили сверх дорогую прозрачную крышу украинского парламента!!!!!!!!!!!!! Вот оказывается для чего Украине нужны молодые крепкие парни, они всего лишь пушечное мясо для украинских «патриотов» новой волны вроде Геращенко и паРАШАнко, которые привыкли пиариться не на своей, но исключительно на чужой крови во время войны!!!!!!!

Василь, Черкаси сказав:

БПП (упирята) “з’їли” Яценюка, а ти тримаєшся за цей склад Верховної Ради. Може краще б ти назвала склад, так називаємої, більшості? Це, мабуть, тобі вигідно?

Вгору